O nas

 

Biuro Turystyczne GREG

Biuro turystyczne GREG w Częstochowie istnieje na polskim rynku już 13 lat. Działalność firmy obejmuje sprzedaż wycieczek, biletów lotniczych, autokarowych i rezerwacji hotelowych wraz z dodatkowymi usługami, takimi jak np. ubezpieczenia turystyczne.

 

O wakacjach wiemy wszystko :-)

 

Oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru wycieczek, rezerwacji hotelowych oraz sprzedaży biletów.

Nasi konsultanci regularnie wyjeżdżają na wyjazdy studyjne, w czasie których dokładnie sprawdzają i oceniają wakacyjne kurorty oraz hotele.

Spośród tysięcy wakacyjnych ofert na rynku potrafimy wybrać te najlepsze i indywidualnie dopasować je do potrzeb klientów.

Biuro turystyczne Greg współpracuje z największymi organizatorami wyjazdów, takimi jak: Sun i Fun, Mouzenidis, Euro Pol Tour, Best Reisen, Rego Bis, Net Holiday itd.

 

Rezerwuj, jak lubisz

 

W naszym biurze podróży cenimy sobie wygodę naszych  klientów, dlatego wycieczkę, bilet lotniczy czy autokarowy zarezerwujesz u nas, tak jak Ci wygodnie: telefonicznie lub osobiście w salonie.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Nie musisz odwiedzać wielu biur ani stron internetowych w poszukiwaniu wakacji.

W Biurze Greg znajdziesz oferty najlepszych biur podroży. Prosty proces sprzedaży wycieczek sprawia, że wszystkie formalności, można załatwić w jeden dzień. Możliwa jest też rezerwacja czasowa oferty.

Rezerwując wycieczkę w naszym biurze, uzyskasz potwierdzenie płatności i miejsc, co zwiększa pewność Twojego pobytu w wybranym przez Ciebie hotelu. 

 

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500